Wizyta Ratownika Medycznego

7 czerwca do przedszkola przyjechała karetka pogotowia Pan Paweł miał okazję opowiedzieć przedszkolakom na czym polega jego zawód i czym zajmuje się na co dzień. Dzieci poznały zasady wzywania pomocy w sytuacji zagrożenia zdrowia, utrwalały również numer telefonu do Pogotowia Ratunkowego -999 i numer alarmowy 112. Dzieci miały także możliwość obejrzeć karetkę pogotowia ratunkowego. Przedszkolaki mogły wejść do środka auta i zobaczyć jak wyposażona jest karetka. Pan Paweł bardzo interesująco opowiadał o swojej pracy i zaprezentował sprzęty medyczne. Bardzo serdecznie dziękujemy za ciekawe, a przede wszystkim pouczające spotkanie. Dzieci na pewno wiele zapamiętały i w razie sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia będą potrafiły zachować się właściwie. Choć oczywiście, oby nie musiały z tej wiedzy korzystać.

Brak opisu.