WYCIECZKA DO NADLEŚNICTWA

Rumianki z okazji zbliżającego się Święta Drzewa odwiedziły Izbę Edukacji Leśnej w Drygałach. Podczas zajęć z pracownikiem nadleśnictwa panem Andrzejem Sasem dzieci poszerzyły wiadomości na temat gatunków drzew oraz zwierząt mieszkających w pobliskich lasach. Przedszkolaki posadziły sadzonkę świerku na terenie nadleśnictwa, by w przyszłości drzewo dało schronienie różnym ptakom, zwierzętom i owadom. Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały drewniane podkładki z logo Nadleśnictwa Drygały. Serdecznie dziękujemy dla Nadleśnictwa Drygały za wspieranie przedszkola w edukacji przyrodniczej. Dzieci przeżyły ciekawą przygodę i uświadomiły sobie jak niesamowite zwierzęta mieszkają w naszym sąsiedztwie oraz w jaki sposób możemy wspólnie dbać o środowisko naturalne.