Kadra

Dyrektor: mgr Jadwiga Frąckiewicz (godzina dostępności: w każdy wtorek godz. 15.00-16.00)

Społeczny zastępca dyrektora: mgr Jadwiga Wojsław-Barańska

Nauczyciele:                                                                                                                                                                                                                                          

Grupa „Stokrotki” 3-latki: mgr Anna Melka (godzina dostępności: w każdy czwartek godz. 11.30-12.30)

Grupa „Biedronki” 4-latki: mgr Emilia Słonawska (godzina dostępności: w każdy wtorek godz. 8.00-9.00), mgr Marlena Glińska (godzina dostępności: w każdy wtorek: godz. 12.30-13.00)

Grupa „Misie” 4-latki: mgr Beata Gentek (godzina dostępności: w piątek godz. 9.00-10.00), mgr Marta Szablińska (godzina dostępności: w każdy poniedziałek godz. 12.30-13.30)

Grupa „Motylki” 5-latki:  mgr Danuta Kamińska (godzina dostępności: w każdy czwartek godz. 11.30-12.30), mgr Ewelina Latuszek (godzina dostępności: w każdy piątek godz. 11.00-12.00)

Grupa „Krasnale” 6-latki: mgr Jadwiga Wojsław-Barańska (godzina dostępności: w każdą środę godz. 12.00-13.00), mgr Monika Rutkowska (godzina dostępności: w każdy piątek godz. 12.00-13.00)

Grupa „Rumianki”  5 i 6-latki: mgr Anna Orzechowska (godzina dostępności: w każdy poniedziałek godz. 11.30-12.30), mgr Anna Parda (godzina dostępności: w każdą środę godz. 11.30-12.30)

Grupa „Tygryski”  3 i 4-latki: mgr Barbara Skrodzka (godzina dostępności: w każdy wtorek godz. 11.00-12.00)

Grupa „Pszczółki” 5-latki: mgr Joanna Florczyk (godzina dostępności: w każdy poniedziałek godz. 11.30-12.30)

Grupa „Kropelki” 6-latki: mgr Monika Murawska-Ślęzak (godzina dostępności: w każdą środę godz. 12.30-13.30)

Język angielski: mgr Ewelina Latuszek

Religia: mgr Barbara Skrodzka

Logopeda: mgr Anna Parda

Nauczyciele wspomagający: mgr Emilia Borawska-Jackiewicz (godzina dostępności: w każdy poniedziałek godz. 8.00-9.00), mgr Ewa Gutowska (godzina dostępności: w każdy piątek godz. 12.00-13.00)

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne: mgr Monika Murawska-Ślęzak

Zajęcia rewalidacyjne: mgr Marlena Glińska

Pedagog specjalny: mgr Beata Gentek, mgr Ewa Gutowska

Psycholog: mgr Justyna Witkowska (godzina dostępności: poniedziałek 15.00-16.00)

Sekretariat: Alicja Zduńczyk