BAL KARNAWAŁOWY

W dniu 24.02.2022r. w  naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.  Tego dnia  przedszkolaki przybyły do przedszkola przebrane za swoich ulubionych bohaterówJ  Tygryski świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. To energia i gotowość dzieci sprawiły, że tegoroczny karnawał zostanie  w pamięci na długo.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie pięknych strojów karnawałowych oraz słodkiego poczęstunku. Kolejny bal karnawałowy już za rok!:)