DZIEŃ MARCHEWKI

28 października Słoneczka obchodziły Dzień Marchewki.  W tym dniu przedszkolaki uczestniczyły w „marchewkowych” zabawach m.in.: uczestniczyły w quizie dot.  zdrowego odżywiania, walorów smakowych i zdrowotnych marchewki oraz  innych warzyw i owoców, bawiły się w przy muzyce w „Marchewka parzy”, poszukiwały ukrytych marchewek w sali, przeliczały marchewki oraz wypełniały sylwetę marchewkę sensoryczną. Nie zabrakło również soku marchewkowego oraz zdrowej marchewki do schrupania oraz pysznego ciasta marchewkowego, przygotowanego przez mamę Juliana.  Na koniec wszystkie dzieci uczestniczyły w „marchewkowej” sesji zdjęciowej. Ten dzień w przedszkolu był bardzo marchewkowy, kolorowy i bardzo zdrowy.  Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji poczęstunku oraz za przygotowanie strojów.