DZIEŃ MISIA

24.11.2023 r. obchodziliśmy „Dzień Misia”. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu na STOKROTKI czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do grupy Zajączki, gdzie miały okazję obejrzeć teatrzyk kamishibai o misiu poszukującym miodku. Po powrocie do sali przedszkolaki wzięły udział w zabawach muzyczno-ruchowych ze swoimi pluszakami, poznały również historię ich święta i wykonały pracę plastyczną. Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami.