DZIEŃ HANDLOWCA

21 lutego 2024r. w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Mogę być kim chcę”, STOKRTOKI  obchodziły Dzień Handlowca. Od rana bawiły się w sklep, a następnie wyruszyły do pobliskiego sklepu LEWIATAN. Dzięki uprzejmości p. Mileny Cimoch (mamy Ali) miały okazję zapoznać się z pracą sprzedawcy oraz z wyposażeniem sklepu – urządzeniami, towarem i jego ułożeniem na półkach oraz cenami.  Dzieci obserwowały pracę sprzedawcy, a nawet popróbowały swoich sił w tym zawodzie pod bacznym okiem pani ekspedientki Kingi. Poznały różne rodzaje artykułów sprzedawanych w sklepie.  Z ogromnym zainteresowaniem oglądały wszystkie regały, półki, lodówki.  Na zakończenie wycieczki dokonaliśmy drobnych zakupów. Pamiętaliśmy także o stosowaniu form grzecznościowych: proszę i dziękuję. Dziękujemy p. Milenie i p. Kindze za poświęcony nam czas, wizyta w sklepie była bardzo interesująca i pouczająca dla przedszkolaków.