BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W czwartek 8 lutego  w naszej grupie odbył się bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. STOKROTKI przebrane były za bohaterów z różnych bajek, filmów oraz za służby mundurowe Wspólna zabawa przy dziecięcych przebojach muzycznych przyniosła dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie pięknych balowych strojów dla dzieci oraz słodkiego poczęstunku. Kolejny bal karnawałowy już za rok!