SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM WOPR

Mimo, że wakacje i czas kąpieli już za nami, bardzo ważne jest to, aby dzieci wykształciły nawyki potrzebne podczas pobytu i zabaw na obszarach wodnych i terenach przyległych. Mieliśmy zaszczyt gościć w naszym przedszkolu Panią Magdę – ratownika WOPR. To było nie tylko bardzo miłe, ale przede wszystkim bardzo ważne spotkanie informacyjno – edukacyjne. Celem zajęć było przybliżenie przedszkolakom tematu bezpieczeństwa nad wodą i czynności udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w czasie wypadku w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. STOKROTKI na pewno na długo zapamiętają to spotkanie oraz informacje, które zostały im przekazane. Było nam niezmiernie miło gościć Panią Magdę w naszej placówce. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie😊.