WYNIKI KONKURSU „NIECH KAŻDY SIĘ DOWIE, ŻE SPORT TO ZDROWIE”

W dniu 12.04.2024r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny organizowany przez nasze przedszkole, którego koordynatorkami były Anna Parda, Emilia Borawska-Jackiewicz i Anna Orzechowska. Celem działania było:

1. Promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i rodziców.
  2. Kształtowanie prawidłowych nawyków prozdrowotnych.
  3. Podnoszenie świadomości społecznej na temat korzystnego wpływu aktywności ruchowych na rozwój dziecka.
  4. Rozwijanie talentów, zainteresowań i kreatywności dzieci.

Konkurs skierowany był do rodziców i przedszkolaków Miejskiego Przedszkola                          w Białej Piskiej.  Zadaniem uczestników  było  wykonanie dowolną techniką baneru (transparentu) z hasłem zachęcającym do aktywności fizycznej. Wpłynęło 9 prac, spośród których jury biorąc pod uwagę zgodność z tematem i celami konkursu, wyłoniło następujących laureatów:
I miejsce – Bartłomiej Gutowski z grupy „Rumianki”

II miejsce – Hubert Gliński z grupy „Stokrotki”

III miejsce – Alicja Makowska z grupy „Kropelki”

Wyróżniono pracę: Jagody Grygorowicz z grupy „Zajączki”, Marcela Antoniaka z grupy „Rumianki” i Nikodema Banacha z grupy „Zajączki”.

Wszyscy uczestnicy konkursu w dniu 23 kwietnia 2024 roku otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.