Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest wyjątkowym dniem dla wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji nasze przedszkolaki podziękowały swoim wychowawczyniom i pracownikom przedszkola, wśród których nie zabrakło pracowników emerytowanych, za uśmiech, życzliwość i trud włożony w codzienną pracę, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki. Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci z grup „Misie” i „Motylki” pod kierunkiem wychowawczyń. Za udany występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym wręczyły zaproszonym gościom oraz pracownikom przedszkola własnoręcznie wykonane laurki i kolorowe kwiaty.