#straznicylasow „ Przytul się do drzewa”- kampania ogólnopolska

Miejskie Przedszkole w Białej Piskiej włączyło się do II edycji ogólnopolskiej kampanii „ Przytul się do drzewa”. Zadanie polegało na wykonaniu indywidualnie bądź w grupie zdjęcia z drzewem i przesłanie na stronę organizatora . Do akcji włączyły się wszystkie grupy przedszkolne , w ten sposób pokazaliśmy że kochamy polskie drzewa,  lasy i otaczamy je miłością. Celem kampanii  było również  zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczulanie na rzeczy, które świadomie lub nieświadomie mogą doprowadzić do pożaru. Z nadesłanych zdjęć powstanie piękny ekologiczny kolaż, który zostanie zaprezentowany na stronie konkurs@straznicylasow.pl w dniu 10.10.2023r. z okazji Dnia Drzewa.