Święto Niepodległości

Z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość przygotowana przez dzieci z grupy „Pszczółki” oraz ich wychowawczynię, Panią Joannę Florczyk. Przedszkolacy zaprezentowali zgromadzonym gościom, wśród których serdecznie powitaliśmy Burmistrz Białej Piskiej, Panią Beatę Sokołowską oraz licznie zgromadzonych rodziców, piękne wiersze, piosenki patriotyczne, a także układy taneczne. Wspaniałym elementem obchodów święta było wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego, w czasie którego przedszkolacy trzymali wniesioną przez pracownice naszego przedszkola ogromną, biało-czerwoną flagę. Uroczystość zakończyliśmy wspólnym skosztowaniem pysznego tortu, który ufundowała Rada Rodziców Przedszkola.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości, przygotowanie biało- czerwonych ubrań dla dzieci oraz udział w spotkaniu 🙂