Dzień Babci i Dziadka

„Babcia i Dziadek” – te piękne słowa, każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dzieci z naszego Przedszkola w przededniu świąt Babci i Dziadka gościły swoich bliskich na uroczystościach zorganizowanych z tych okazji.  Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieciaki zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość pod czujnym okiem wychowawczyń. W stylowych scenografiach oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wystąpiły przed bliskimi, aby w szczególny sposób okazać im szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość oraz zrozumienie. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały świadectwo temu, jak ważne są tego typu spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.