POMOC DLA POWODZIAN

W miesiącu wrześniu cała społeczność przedszkolna włączyła się do udziału w ogólnopolskiej akcji charytatywnej, niosącej pomoc powodzianom. Serdecznie dziękujemy za udział w akcji. Dzięki małym wolontariuszom i ich rodzinom, zebraliśmy żywność i środki higieny osobistej, które przekazaliśmy do Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej. Paczki, które przekazaliście na rzecz powodzian, mają ogromne znaczenie. Wasze wsparcie to szansa na lepsze jutro dla tych, którzy stracili wszystko. Pomoc, którą ofiarowaliście, wróci do Was w postaci wdzięczności tych, którzy dzięki Wam odzyskają nadzieję na normalne życie.

Dziękujemy za krzewienie w dzieciach postawy życzliwości, współczucia i troski o drugiego człowieka.

Koordynatorki akcji w placówce: Danuta Kamińska, Anita Modzelewska