Mikołajki

6 grudnia już od rana czuć było niezwykły nastrój. Dzieci przyszły do przedszkola w „mikołajkowych” czapkach i odświętnych strojach. W oczekiwaniu na spotkanie z Mikołajem, „Kropelki” obejrzały przedstawienie w teatrzyku Kimishibai przygotowane przez Panią Emilię Borawską-Jackiewicz. Tematem przedstawienia były… egzotyczne i wesołe przygody Mikołaja. Następnie dzieci wykonały „mikołajkowe” zadania, z którymi świetnie sobie poradziły! W końcu usłyszeliśmy dźwięk dzwonków i pełni radości udaliśmy się na spotkanie z jegomościem w czerwonym ubraniu. „Kropelki” wyrecytowały Mikołajowi wiersz i zaśpiewały piosenkę, za co otrzymały drobne upominki. Po spotkaniu dzieci wykonały portrety Mikołaja, wykorzystując w pracy kolorowy papier, flamastry i ozdobne dziurkacze.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów 🙂