Wyniki konkursu „Ziemię kochamy i o nią dbamy”

22 kwietnia w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi odbyło się rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego organizowanego przez Miejskie Przedszkole w Białej Piskiej.

Konkurs adresowany był do rodziców oraz dzieci w wieku przedszkolnym 3 – 6 lat. Zadanie uczestników  polegało na   wykonaniu pracy plastycznej z użyciem surowców wtórnych. Konkurs miał na celu rozbudzanie postawy odpowiedzialności o środowisko naturalne, rozwijanie kreatywności oraz talentu plastycznego przedszkolaków, jak również wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne eksperymentowanie z surowcami wtórnymi.

Łącznie, na konkurs, wpłynęło 18 prac. Biorąc pod uwagę zgodność treści wykonanej pracy z tematem konkursu oraz walory artystyczne przyznano następujące miejsca:

Pola Chodnicka gr. „Motylki”,

Lena Wojsław gr. „Rumianki”

Jan Melka gr. „Misie”

Hanna Latuszek gr. „Słoneczka”

Layla El – Sawy gr. „Kropelki”

Zuzanna Badurek gr. „Kropelki”

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Pozostałym uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.