KONKURS FOTOGRAFICZNY „ZDROWIE TO NASZ SKARB”

W dniu 28 lutego 2022 odbyło się rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu fotograficznego organizowanego przez Miejskie Przedszkole w Białej Piskiej.

Konkurs adresowany był do dzieci w wieku przedszkolnym 3 – 6 lat. Zadaniem uczestników konkursu  było  przedstawienie podejmowanych przez jednostki i grupy społeczne działań na rzecz zdrowia w najbliższym otoczeniu (m.in. w rodzinie, w przedszkolu) oraz promocji zdrowego stylu życia.

Łącznie, na konkurs, wpłynęło 13 prac. Biorąc pod uwagę zgodność treści wykonanej pracy z tematem konkursu oraz walory artystyczne przyznano następujące miejsca oraz wyróżnienia:

I miejsce – Lena Dobrosielska 5 lat, Przedszkole nr 13 w Elblągu

II miejsce – Szymon Kwieciński 6 lat, Samorządowe Przedszkole Nr 83 w Krakowie

III miejsce – Izabela Bogusz 6 lat, Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie

Wyróżnienie:

Karolina Borusiewicz 5 lat,   Przedszkole nr 75 w Warszawie

Jakub Domino 6 lat,  Przedszkole Publiczne nr 45 w Rzeszowie

Lena Osiej 4 lata, Przedszkole nr 23 BURSZTYNEK w Gdańsku

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Pozostałym uczestnikom oraz nauczycielom wspierający dzieci w twórczej pracy, przesłane zostały podziękowania drogą mailową.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w konkursie oraz nauczycielkom za pomoc i zaangażowanie. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.