WYCIECZKA DO SZKOŁY MUZYCZNEJ

„Rumianki” oraz „Słoneczka ” odwiedziły Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I stopnia w Piszu. Przedszkolaki ze skupieniem wysłuchały nastrojowego koncertu w wykonaniu uczniów tej placówki. Następnie uczestniczyły  w zabawach ruchowo-muzycznych, a podczas zwiedzania szkoły miały możliwość obserwować indywidualną lekcję gry na pianinie. Dzieci miały rzadką okazję obejrzeć z bliska profesjonalne instrumenty  muzyczne i na żywo usłyszeć ich brzmienie. Bardzo miłym punktem w naszej wycieczce był przygotowany przez nauczycieli słodki poczęstunek dla przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy całej kadrze szkoły muzycznej oraz młodym muzykom za zaproszenie i ciepłe przyjęcie dzieci z Miejskiego Przedszkola w Białej Piskiej. Życzymy wielu sukcesów.

Zachęcamy rodziców dzieci 6-letnich do udziału w zajęciach umuzykalniających, które odbywają się    w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia w Piszu w każdy piątek o 17:00. Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 87 4234928.