POKAZ MODY JESIENNEJ

W dniu 18 października w Naszym Przedszkolu  odbył się najprawdziwszy Pokaz Mody Jesiennej. Na wybiegu pojawili się fantastyczni, choć dopiero początkujący modele i modelki. Dzieci przyniosły tego dnia do przedszkola stroje przygotowane wspólnie z rodzicami z materiałów przyrodniczych w ramach wewnątrzprzedszkonego konkursu pt. „Jesienny EKO – strój”.

W pokazie wzięło udział 18 dzieci z 8 grup z  Miejskiego Przedszkola w Białej Piskiej, które zaprezentowały swoje stroje podczas Pokazu Mody Jesiennej.

Stroje zostały wykonane z darów jesieni: liści, kasztanów, jarzębiny, żołędzi, warzyw oraz dodatków do strojów: korali, nakryć głowy, koszy pełnych „skarbów jesieni”, jak również bakłażanowych bucików.

Komisja konkursowa w składzie:

p. Jadwiga Frąckiewicz Dyrektor Miejskiego Przedszkola w Białej Piskiej

p. Monika Rutkowska Nauczyciel Miejskiego Przedszkola w Białej Piskiej

p. Danuta Kamińska Nauczyciel Miejskiego Przedszkola w Białej Piskiej

dokonała oceny prac konkursowych  i wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Maria Dąbkowska grupa „Biedronki”

II miejsce – Alicja Bagińska grupa „Tygryski”

III miejsce  – Zofia Konopka grupa „Tygryski”

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Uczestnikom wręczono drobne upominki oraz podziękowania za udział. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy rodzicom za zaangażowanie oraz pomysłowość.

Z pewnością występ ten na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.