BOŻONARODZENIOWA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Na początku grudnia nasze przedszkole zorganizowało czwartą świąteczną zbiórkę żywności dla podopiecznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy z Białej Piskiej – Betel. Czternastego grudnia zebrana żywność trafiła do PŚDS Betel 🙂

Czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, to moment w którym warto się na chwilę zatrzymać i pomyśleć o innych – potrzebujących, słabszych, seniorach. Dzięki tak drobnym gestom jak bezinteresowne dzielenie się, sprawiliśmy po raz kolejny ogromną radość naszym mieszkańcom – podopiecznym PŚDS Betel, a nasze przedszkolaki tworząc świąteczne kartki wprowadziły do ośrodka świąteczną atmosferę.

Serdecznie dziękujemy, wszystkim rodzicom, przedszkolakom oraz pracownikom przedszkola, którzy wsparli świąteczną zbiórkę żywności. WESOŁYCH ŚWIĄT 🙂