11 Listopada – koncert pieśni patriotycznej

🇵🇱Kto ty jesteś? – Polak Mały.🇵🇱
🇵🇱Jaki znak Twój?- Orzeł Biały…🇵🇱

11 listopada 1918 zapamiętamy już na zawsze… Właśnie tego dnia, po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego też każdego roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości.

Pielęgnując tradycje oraz patriotyzm 10 listopada 2021 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki ubrane w stroje w barwach biało-czerwonych uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień dla Nas – Polaków. Głównym celem uroczystości było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.
Uroczystość ta z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych małych przedszkolaków 🙂
Chcielibyśmy również serdecznie podziękować naszym dzisiejszym gościom z Koła Emerytów nr 2 w Białej Piskiej oraz panu Mariuszowi Trupaczowi, za wspaniały występ z patriotycznymi utworami. ☺️☺️☺️