ZAJĘCIA EDUKACYJNE W BIBLIOTECE

Rumianki odwiedziły Miejsko-Gminną  Bibliotekę Publiczną w Białej Piskiej, gdzie podczas zabaw ruchowych, badawczych i plastycznych poszerzyły swoje wiadomości na temat „zwierząt, które zniknęły”. Dzieci mogły wcielić się w rolę paleontologa i wykopać skamieliny, a następnie odszukać w książkach i sprawdzić z jakiej części ciała dinozaura lub rośliny pochodzi wykopany fragment. Dzięki pomysłowości pani bibliotekarki Justyny Zaręby przedszkolaki przeżyły niezwykłą przygodę. Tak bardzo spodobały się im zabawy w bibliotece, że obiecały przyprowadzić tu rodziców i systematycznie wypożyczać książki, dzięki którym będą mogły kontynuować przygody w świecie dinozaurów i nie tylko. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do założenia dzieciom karty bibliotecznej i korzystania z dostępnych skarbów księgozbioru.