21.01.2022

PIĄTEK

Dziś Dzień Babci,  a jutro  Dzień Dziadka. Jeśli to możliwe spędźcie ten dzień razem, a jeśli nie, to koniecznie zawońcie do swoich dziadków złóżcie im życzenia i pokażcie co dla nich przygotowałyście.

„O Tadku niejadku, Babci i Dziadku” – posłuchajcie razem z babcią i dziadkiem audiobooka: https://www.cda.pl/video/199443024. Porozmawiajcie o tym, dlaczego babcia i dziadek martwili się o Tadka i co sprawiło, że polubił jedzenie? Czy podobała Wam się historia o Tadku niejadku?

Ciasteczka dla Babci i Dziadka – Kosmiczna kuchnia Babci Marysi – ćwiczenia dla dzieci i dziadków https://www.youtube.com/watch?v=kQx_by_Bv-w

Zachęcamy do upieczenia zdrowych ciasteczek owsianych dla babci i dziadka, oto przepis: https://www.blendman.pl/przepis/zdrowe-ciastka-owsiane-bez-cukru-i-maki/

Kochane dzieci  przekażcie swoim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia moc radości, dużo siły, zdrowia, i stalowej odporności. Aby ten nieprzyjemny czas reżimów sanitarnych skończył się jak najszybciej  i nigdy nie wrócił.