ZAKODOWANE DŹWIĘKI

W miniony piątek grupa „Krasnale” miała okazję uczestniczyć w zajęciach z kodowania z wykorzystaniem robota Photon. Przedszkolaki z naszej grupy zagrały na „Bum Bum Rurkach” zakodowaną melodię. Ale zanim zamieniliśmy się w orkiestrę, kodowaliśmy trasę robota Photon tak, aby doszedł do kubeczka w wybranym przez nasz kolorze.

ZACHĘCAMY RODZICÓW ABY, WSPÓLNIE ZE SWOIMI DZIEĆMI, KORZYSTALI Z OFERTY MIEJSKO-GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W BIAŁEJ PISKIEJ. WYSTARCZY, ŻE ZAPISZECIE DZIECKO DO BIBLIOTEKI, WYPOŻYCZYCIE I PRZECZYTACIE 5 KSIĄŻEK, A OTRZYMACIE MIŁĄ NIESPODZIANKĘ.

Miłym wydarzeniem wycieczki był przejazd autobusem do budynku Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej. Dla niektórych dzieci był to pierwszy w życiu przejazd.