Uwaga Rodzice!!

Szanowni Rodzice !

W związku ze znacznym  zwiększeniem liczby  zachorowań na COVID -19, w tym również w naszej Gminie, od dnia 21.10.2020r. do odwołania wprowadzamy ograniczenie  do minimum przychodzenia i przebywania  na terenie przedszkola osób trzecich.

W związku z powyższym, dzieci będą odbierane od rodziców przy drzwiach wejściowych do przedszkola, następnie rozbierane oraz odprowadzane do poszczególnych sal, przez wyznaczone w placówce osoby.

Rodzice dzieci z grup 5-ciogodzinnych proszeni są o przychodzenie po dzieci w ustalonych z wychowawczyniami porach (grupa „Kropelki”, grupa „Pszczółki”). Aby nie czekać przed budynkiem przedszkola, rodziców z grupy „Biedronki” prosimy odbierać dzieci od godziny 12.20, gdyż po zjedzeniu obiadu i ubraniu się, będą one wtedy gotowe do wyjścia.

 W sytuacji, kiedy rodzic będzie chciał odebrać dziecko wcześniej, wskazane jest uzgodnienie godziny odbioru dziecka telefonicznie lub w ustalony z wychowawcami sposób.

  Szanowni Państwo! Pamiętajmy o zachowaniu dystansu społecznego  oraz konieczności  zasłaniania nosa i ust. Zwolnione z tego obowiązku są jedynie osoby, które posiadają zaświadczenie lekarskie lub dokument, który potwierdza niepełnosprawność.

  Wszelkie wiadomości na temat pracy przedszkola, grupy, otrzymacie Państwo za pomocą ustalonych i przyjętych w każdej grupie form kontaktu. Informacje na temat funkcjonowania dzieci uzyskacie Państwo od nauczycieli telefonicznie, albo za pomocą dostępnych, ustalonych aplikacji. Istnieje również możliwość spotkania indywidualnego, w tym celu należy umówić się z nauczycielem na rozmowę osobistą na terenie przedszkola. Prosimy również na bieżąco śledzić stronę internetową przedszkola.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zrozumienie i wsparcie, w tych trudnych dla wszystkich czasach. Tylko wspólne, odpowiedzialne działanie umożliwi zminimalizowanie zarażenia. 

Życzymy wszystkim dużo zdrowia, bądźmy rozważni i dbajmy o siebie oraz innych.

Dyrektor Miejskiego Przedszkola w Białej Piskiej